Markýzy výsuvné

JSME SPECIALISTÉ NA VENKOVNÍ STÍNĚNÍ A NEUSTÁLE PRO VÁS ZDOKONALUJEME NAŠE VÝROBKY

MARKYZY-VYSUVNE.jpg

Markýzy podtrhují architektonický vzhled vašeho domu

VÝBĚR Z 8 TYPŮ VÝSUVNÝCH MARKÝZ

Markýzy mají několik předností. Především jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh. Dále dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví všem účelům.

Ovládání markýz je velice jednoduché. Základním typem je ovládání klikou. V případě většího počtu markýz nebo markýzy s větší plochou je pohodlnější motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Žádaným doplňkem dnes bývá čidlo, které automaticky stáhne markýzu při velkém větru a zabrání tak jejímu poškození.

Naše produkty

BRAMANTE

BRAMANTE MARKÝZA VÝSUVNÁ

Tento typ markýzy je dostupný jen ve dvou typizovaných rozměrech, 3000 x 2000mm a 4000 x 2500 mm, ekonomická varianta stínění.

ALANIS

ALANIS MARKÝZA VÝSUVNÁ

Výsuvná markýza vhodná pro zastínění prostor v domácnosti, teras a balkónů. Maximální šířka: 6000mm / maximální výsuv: 3000mm

SIRCOMA

SIRCOMA MARKÝZA VÝSUVNÁ

Výsuvná markýza vhodná pro zastínění větších ploch a komerčních prostor. Maximální šířka: 12000mm / maximální výsuv: 4000mm / 4250mm (v bílé barvě)

YORIKA

YORIKA MARKÝZA VÝSUVNÁ

Výsuvná polokazetová markýza vhodná pro zastínění balkónů a teras. Maximální šířka: 6500mm / maximální výsuv: 3500mm

COVER

COVER MARKÝZA VÝSUVNÁ

Výsuvná kazetová markýza vhodná pro zastínění balkónů a teras. Maximální šířka: 6000mm / maximální výsuv: 3500mm

MISTRAL

MISTRAL MARKÝZA VÝSUVNÁ

Výsuvná kazetová markýza luxusního, elegantního vzhledu a hranatého tvaru, který je nyní na trhu velmi oblíbený a žádaný. Vhodná pro zastínění balkonů a teras. Maximální šířka: 7000mm / maximální výsuv: 4150mm.

VEGA

VEGA MARKÝZA VÝSUVNÁ

Výsuvná kazetová markýza vhodná pro zastínění balkonů a teras. Maximální šířka: 4800mm / maximální výsuv: 3000mm

MILLENIUM

MILLENIUM MARKÝZA VÝSUVNÁ

Celohliníková uzavíratelná konstrukce rámu s látkovou výplní a elektronicky výsuvným mechanismem zabezpečující komfortní ovládání. Maximální šířka: 4500mm / maximální výsuv: 5000mm

Markýzy jako designový prvek – inspirujte se!

Široká škála typů a barev látek nabízí velké množství variant využití při zastínění odpočinkových i užitkových prostor, předzahrádek a výkladních skříní. Markýzy taktéž zpříjemňují atmosféru v interiéru při ostrém slunečním svitu. Ve složeném stavu nijak nenarušují vzhled exteriéru. Dle vybraného modelového řešení lze zvolit zabezpečení ochrany látky před nepřízní počasí, a to krytem návinu.